FAQ

Acai Berry 900 – najczęściej zadawane pytania

aci berry 900 efekty zdjecia

Co to jest acai berry?

Jagody acai to owoce rosnące w lasach równikowych Brazylii. Owoce te są niewielkie, w kolorze czarno-fioletowym, przypominające trochę małe winogrona.

Dokładny opis tych owoców znajduje się na stronie wikipedi, poniżej zamieszczam pomocny odnosnik  do strony dla tych którzy chcieliby doiedzieć się więcej –>> http://pl.wikipedia.org/wiki/Euterpa_warzywna 

Sprawdż także Nasz: Jagodowy Ranking

Kto powinien przyjmować jagody?

Owoce acai można spożywać w naturalnej postaci albo w zmodyfikowanej formie (np. tabletki). Przed rozpoczęciem kuracji warto się skonsultować z lekarzem, który oceni, czy preparat odchudzający nie będzie zagrażał zdrowiu.

Warto pamiętać że produkt ten jest przeciwskazany w pewnych przypadkach a dokłądnie mówiac –>>Tabletki z acai berry mogą zaszkodzić dzieciom, kobietom w ciąży oraz osobom ze schorzeniami układu krążenia. Dla zdrowych dorosłych preparat  jest w stu procentach bezpieczny. Wszystkie przecieskazania możn sprawdzić na stronie producenta www.acaiberry900.pl

 

Jakie korzyści dają produkty acai berry 900?

Suplementy z jagód wzmacniają układ odpornościowy i dodają sił witalnych. Usuwają z organizmu acaiberry900szkodliwe substancje i eliminują kłopoty z zasypianiem. Poprawiają też nastrój.

Tabletki odchudzające z jagód są bogate w witaminy, związki mineralne, nienasycone kwasy tłuszczowe, białko, błonnik, wapń, fosfor, żelazo i wapń.

Tabletki z acai berry działają odchudzająco jak i oczyszczająco, wpływają też na poprawę życia seksualnego. Wspomagają metabolizm i opóźniają procesy starzenia się skóry.

 

Co to są antyoksydanty i dlaczego jest ich tak dużo w suplemencie ?

Antyoksydanty wyłapują wolne rodniki, które niszczą komórki organizmu i powodują poważne choroby. Antyoksydanty są też bardzo pomocne w usuwaniu z organizmu nadmiaru cholesterolu. W jagodach acai jest aż 30 razy więcej antyoksydantów niż w winogronach, które są znane ze swoich właściwości zdrowotnych.

Preparaty z euterpa warzywna (jest to  łacińska  nazwa jagód ) są więc skuteczniejsze od czerwonego wina, które produkuje się z ciemnych winogron.

Czy tabletki acai berry 900 są zdrowe?

Tabletki na bazie wspaniałych jagód z amazonki są robione wyłącznie z naturalnych roślin, zbieranych prosto z drzew. Ich skład jest przyjazny człowiekowi i nie wywołuje skutków ubocznych. Podczas produkcji tabletek nie cierpią żadne zwierzęta, a gotowe tabletki są halal, koszerne i wegańskie.

Czy tabletki odchudzające są ekologiczne?

Same owoce są ekologiczne, ponieważ są to rośliny rosnące w naturalnych warunkach, zbierane przez tubylców. Jednak przy produkcji tabletek stosuje się proces liofilizacji, dzięki czemu preparat dłużej zachowuje swoją przydatność.

To sprawia, że tabletki acai berry nie można określić mianem produktu w stu procentach ekologicznego.

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytanie to warto zajrzeć na stronę producenta na której znajdziesz więcej odpowiedzi na róznorodne pytania, zobacz tutaj : www.acaiberry900.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *