desir eternel feromony

Feromony Desir Eternel – Jak Działają, Efekty Działania, Ile kosztują, Producent, Ceneo, Allegro – gdzie kupić

Desir Eternel Co musisz Onich wiedzieć

Desir Eternel to Feromony, a raczej perfumy z feromonami, jaki mają skład i działanie? Ile kosztują i gdzie możesz je kupić przeczytasz z dzisiejszego artykułu. Na początek jednak przeczytaj coś więcej o samych feromonach.

desir eternel feromony

Czym są feromony?

W dużym skrócie, feromony to substancje odpowiedzialne za fizyczną atrakcyjność. Organizm jest w stanie sam je wyprodukować, można jednak stosować także feromony syntetyczne, dzięki którym poprawia się swoje umiejętności w zakresie nawiązywania relacji międzyludzkim. Jakie feromony są godne uwagi?

Feromony to substancje lotne, niewidoczne dla ludzkiego oka, które najczęściej wyczuwamy zupełnie podświadomie, nie do końca zdając sobie sprawę z ich działania. To właśnie feromony odpowiadają za to, czy ma się powodzenie u płci przeciwnej, są też bardzo pomocne przy robieniu dobrego wrażenia na przykład w pracy. Innymi słowy, feromony przydają się praktycznie zawsze, jeśli tylko zależy nam na dobrych relacjach z ludźmi i osiąganiu sukcesów.

Najczęściej feromony stosowane są jako środek na skuteczniejsze uwodzenie. Dzięki nim człowiek staje się atrakcyjniejszy w oczach płci przeciwnej i ma większą łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Jak jednak wybrać feromony, które rzeczywiście dają takie efekty?

Desir Eternel Działanie, Efekty

Desir Eternel to najchętniej kupowany produkt z tej kategorii. Są to feromony całkowicie bezpieczne i wolno je stosować każdego dnia. W perfumach desir eternel znajdują feromony pozyskiwane naturalnie, dzięki czemu jest to afrodyzjak o wysokiej skuteczności. Ich użycie jest bardzo proste, wystarczy rozpylić je dokładnie tak samo jak standardowe perfumy, na nadgarstkach albo szyi. Jedna aplikacja feromonów wystarcza na około 8 do 12 godzin.

desir eternel skład, efekty, działanie

Desir eternel Homme i Femme

Desir Eternel to produkt przeznaczony dla mężczyzn jak i dla kobiet są dwie wersje tych feromono, w przypadku mężczyzn – dzięki niemu zwiększa się pożądanie wśród kobiet i tym samym szanse na romans wzrastają. Działanie tych feromonów zauważalne jest już od pierwszego ich użycia. W składzie Desir eternel zawarte są cztery najbardziej efektywne feromony, czyli androstadienon, androstenol, androstenon i androsteron.

Jak działa Desir Eternel

Dlaczego niektórzy mężczyźni są postrzegani jako wyjątkowo atrakcyjni, mimo że z wyglądu nie są wcale aż tak bardzo przystojni? Tajemnica tkwi w ludzkim mózgu, a właściwie to w nosie, który wysyła do głowy określone bodźce. W nosie są liczne receptory odpowiedzialne za odbieranie zapachów, a wśród nich znajduje się narząd Jacobsona. Skupia się on wyłącznie na jednym rodzaju substancji – feromonach. Są one podstawą komunikacji pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Dla ludzi feromony są bezwonne, ale nie znaczy to, że organizm nie umie ich zlokalizować i zinterpretować we właściwy sposób.

Za pośrednictwem feromonów kobieta decyduje, czy chce zbliżenia z danym partnerem. W świecie zwierząt feromony odgrywają ogromną rolę, ponieważ są najskuteczniejszym sposobem na wyczucie partnerki, nawet jeśli jest ona oddalona o wiele kilometrów. Feromony są szczególnie aktywne w okresie godowym. U ludzi feromony straciły nieco na znaczeniu. Odpowiedzialność za to ponosi wysoko rozwinięta cywilizacja. Ludzie dobierają się w pary według zupełnie innych kryteriów, ale naturalne instynkty nie zostały w nich całkowicie wygaszone.

Organizm ludzki w dalszym ciągu jest podatny na działanie feromonów, problem w tym, że ludzkie ciało nie wytwarza ich tak wielu, jak przed setkami lat. Kobiety czy mężczyźni wytwarzają tylko minimalne ilości tych substancji, ale ich obecność ciągle ma znaczenie.

Jak zwiększyć stężenie feromonów w organizmie ?

Stężenie feromonów można zwiększyć stosując preparat Desir Eternel. Zawiera on sztucznie uzyskane feromony, o dokładnie takim samym działaniu jak feromony naturalne. Desir Eternel uzupełnia braki feromonów, których człowiek sam się pozbywa. Feromony znajdują się w naszym pocie, ślinie czy wydzielinach z narządów płciowych. Jednak w związku z tym, że ludzie często się myją, w dodatku z użyciem kosmetyków, feromony są usuwane z organizmu. Ich działanie zagłusza także stosowanie perfum czy antyperspirantów.

desir eternel alegro, ceneo, apteka

Z preparatem zawierającym wysokie stężenie feromonów mężczyzna okaże się znacznie skuteczniejszy od swojej konkurencji, a kobiety zaczną go uważać za wyjątkowo męskiego. Feromony odgrywają też dużą rolę w zwykłej, codziennej komunikacji międzyludzkiej. Na przykład w pracy mężczyzna wydzielający dużo feromonów będzie postrzegany jako pewny siebie profesjonalista. Feromony są odbierane przez nos, ale ich działanie to zasługa podświadomości.

Pożądanie, zainteresowanie płcią przeciwną i jakiekolwiek inne emocje związane z erotyką tworzą się w mózgu. Stamtąd wysyłane są kolejne sygnały. Znając sposób funkcjonowania organizmu, naturę można oszukać. Skoro wiadomo, że o pożądaniu decydują feromony, wystarczy tylko wytworzyć odpowiednią ich ilość i sprawić, by owe sygnały zostały odebrane przez drugą stronę. Podświadomość kobiety nie wie, czy dane feromony są naturalne, czy sztuczne. Po prostu reaguje na nie i wywołuje u kobiety większe pożądanie.

Jak jeszcze feromony desir eternel wpływają na człowieka

Feromony mają wpływ na to, jak jest się postrzeganym przez otoczenie. Z Desir Eternel poprawia się komunikacja z innymi ludźmi, a przede wszystkim relacje z kobietami. Zostało to potwierdzone naukowo. Męski pot, z dużą zawartością feromonów, jest odbierany przez kobiety jako przyjemny zapach, w dodatku zwiększa zainteresowanie kobiet takim mężczyzną. Podczas wąchania feromonów uaktywniają się ośrodki w mózgu odpowiedzialne za rozpoznawanie emocji. Zwykły pot nie wywołuje takich reakcji.

Za sprawą Desir Eternel zwiększa się poziom androstadienonu, substancji wyznaczającej poziom seksualnej atrakcyjności. Jak wykazało badanie na Uniwersytecie w Liverpoolu, kobiety określały jako wyjątkowo atrakcyjnych tych mężczyzn, którzy wydzielali większe ilości tego feromonu.

Desir Eternel Skład – jakie składniki i feromony zawiera ?

Desir Eternel wykorzystuje te właściwości feromonów i jest wyjątkowo skuteczny w przyciąganiu płci przeciwnej. Preparat bezpośrednio pobudza receptory węchowe, a tym samym zwiększa podatność na działanie feromonów. Zawarty w preparacie androstadienon jest pochodną testosteronu, hormonu który w największym stopniu odpowiada za pobudzenie kobiety. Skład preparatu to tak naprawdę sama natura, tyle że w mocno stężonej dawce.

Wpływ Desir Eternel jest widoczny od razu, a preparat działa przez wiele godzin. Niezależnie od tego, jak wiele tych substancji produkuje nasz organizm, dezodorant z feromonami zawsze odniesie pożądany skutek. Preparat z feromonami to tak naprawdę powrót do natury, kiedy o pożądaniu seksualnym decydowały naturalne bodźce, a nasza wrażliwość na nie była zdecydowanie większa.

Desir Eternel jest lepszy od innych tego typu preparatów, ponieważ ma większą zawartość substancji pobudzających, a w dodatku został przebadany przez naukowców. Testy potwierdziły, że pod wpływem aromatu mózg kobiety stał się nagle bardziej aktywny w obszarze odpowiedzialnym za emocje. Pot mężczyzny z mniejszą zawartością feromonów nie miał aż takiej siły oddziaływania.

Gdzie Kupić Desir Eternel – ile kosztuje

Preparat sprzedawany jest tylko przez internet. Po złożeniu zamówienia wystarczy poczekać dwa dni na dyskretną przesyłkę i już można wyruszyć na miłosne podboje.Orginalny produkt znajduje się tylko na stronie producenta a strony jak allegro lub ceneo podlegają podwójnej werfikacji zanim coś kupisz upewnij się kto jest sprzedawcą i jakie jest źródło towaru, abyś nie czuł się rozczarowany po otrzymaniu feromonów

Desir Eternel Cena

W zestawie polecanym znajdują się trzy opakowania preparatu, cena jednego preparatu to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *